خرید گام به گام علوم ششم ابتدایی به صورت کامل


در حال بارگذاری
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
pdf
33 مگابایت
119
۱۰,۰۰۰ تومان
خرید

خرید گام به گام علوم ششم ابتدایی: سایت مای درس با قرار دادن گام به گام درس علوم ششم ابتدایی به منظور راهنمایی شما دانش آموزان عزیز، سعی کرده تا چهارده فصل درس که عبارتست از : زنگ علوم، سرگذشت دفتر من، کارخانه کاغذسازی، سفر به اعماق زمین، زمین پویا، ورزش و نیرو (۱)، ورزش و نیرو (۲)، طراحی کنیم و بسازیم، سفر انرژی، خیلی کوچک خیلی بزرگ، شگفتی های برگ، جنگل برای کیست؟، سالم بمانیم، از گذشته تا آینده،  بصورت فایل pdf برای شما عزیزان در این سایت قرار دهد.

شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه فایل گام به گام درس علوم ششم ابتدایی را دریافت نمایید. پاسخ تمامی سوالات در کنار هر سوال به رنگ آبی آسمانی در داخل کادر مشخص شده است. در صفحه ی سه، فهرست کتاب قرار داده شده است که با مراجعه به آن و کلیک بر روی هر فصل، به فصل موردنظر و صفحات آن فصل هدایت می شوید. با کلیک بر روی آیکون موجود در پایین هر صفحه به صفحه فهرست ها باز می گردید. خریداران محترم با ارسال نظرات خود ما را در جهت بهبود گام به گام  ها، خرسند نمایید.

 

 

آمورش خرید گام به گام علوم ششم ابتدایی

با مراجعه به لینک زیر می توانید فیلم خرید و دانلود فایل موردنظر را مشاهده نمایید. و در صورت مواجه با هرگونه مشکلی در خرید و یا دانلود فایل، می توانید در قسمت تماس با ما، با مدیریت سایت در ارتباط باشید و مشکل خود را رفع نمایید.

فیلم آموزش خرید از سایت

نرم افزارهای مورد نیاز برای کامپیوتر

این فایل به صورت (pdf) در اختیار شما قرار داده می شود برای مطالعه این فایل در کامپیوتر نیاز دارید که نرم افزار Adobe Acrobat Reader یا نرم افزارهای مشابه دیگری در کامپیوتر شما نصب باشد.

جهت دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader برای کامپیوتر کلیک کنید.

دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader

نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل اندرویدی

برای مشاهده این فایل در موبایل اندرویدی بهتر است نرم افزار مورد نیاز را در گوشی خود نصب کنید نرافزار پیشنهادی مای درس برای شما Xodo PDF Reader & Editor می باشد.

 دانلود نرم افزار Xodo PDF

نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل IOS

برای مشاهده بهتر این فایل در موبایل IOS بهتر است نرم افزار مورد نیاز را در گوشی خود نصب کنید. برای عملکرد دقیق لینک ها حتما از مرورگر safari دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار ios

 
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.