دانلود گام به گام عربی یازدهم – ( کل کتاب + pdf )

5/5 - (2 امتیاز)

در حال بارگذاری
24 تیر 1400
pdf
12 مگابایت
99
۱۰,۰۰۰ تومان
خرید

دانلود گام به گام عربی یازدهم: سایت مای درس گام به گام درس عربی یازدهم جهت راهنمایی شما دانش آموزان عزیز، فایل را بصورت pdf در اختیار خریداران قرار داده است و با پرداخت کمترین هزینه می توانید فایل گام به گام را دریافت نمایید.با دانلود نسخه الکترونیکی،هم به کتاب و هم به پاسخنامه دسترسی خواهید داشت. این گام به گام کاملا شبیه کتاب می باشد و پاسخ تمامی سوالات در کنار هر سوال به رنگ آبی آسمانی مشخص شده است،در صفحه ی اول، فهرست کتاب قرار داد ه شده است که با مراجعه به آن و کلیک بر روی هر فصل، به فصل موردنظر و صفحات آن فصل هدایت می شوید.

آمورش خرید و دانلود از سایت مای درس

با مراجعه به لینک زیر می توانید فیلم خرید و دانلود فایل موردنظر را مشاهده نمایید. و در صورت مواجه با هرگونه مشکلی در خرید و یا دانلود فایل، می توانید در قسمت تماس با ما، با مدیریت سایت در ارتباط باشید و مشکل خود را رفع نمایید.

فیلم آموزش خرید از سایت

نرم افزارهای مورد نیاز برای کامپیوتر

این فایل به صورت (pdf) در اختیار شما قرار داده می شود برای مطالعه این فایل در کامپیوتر نیاز دارید که نرم افزار Adobe Acrobat Reader یا نرم افزارهای مشابه دیگری در کامپیوتر شما نصب باشد.

جهت دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader برای کامپیوتر کلیک کنید.

دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader

نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل اندرویدی

برای مشاهده این فایل در موبایل اندرویدی بهتر است نرم افزار مورد نیاز را در گوشی خود نصب کنید نرافزار پیشنهادی مای درس برای شما Xodo PDF Reader & Editor می باشد.

 دانلود نرم افزار Xodo PDF

نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل IOS

برای مشاهده بهتر این فایل در موبایل IOS بهتر است نرم افزار مورد نیاز را در گوشی خود نصب کنید. برای عملکرد دقیق لینک ها حتما از مرورگر sofori دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار ios

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.