درسنامه ریاضی سوم دبستان فصل دوم (به روش جدید)

Rate this download

در حال بارگذاری
28 آبان 1399
pdf , poowerpoint
متغیر
13
خرید

توجه : خرید کمتر از ۱۰۰۰۰ تومان

مشتری گرامی، برخی بانک ها اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از ۱۰۰۰۰ تومان را نمی دهند. با توجه به قیمت این فایل ها، اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درسنامه ریاضی سوم دبستان فصل دوم (به روش جدید) سایت مای درس با ارائه درسنامه ریاضی سوم ابتدایی، هم بصورت pdf و هم بصورت powerpoint به گونه ای تدوین شده است که دانش آموزان و اولیا با مطالعه آن ها به راحتی می توانند دروس کتاب ها را یاد گرفته و تکالیف ارائه شده در کتاب درسنامه ها را انجام دهند.

آمورش خرید و دانلود از سایت مای درس

با مراجعه به لینک زیر می توانید فیلم خرید و دانلود فایل موردنظر را مشاهده نمایید. و در صورت مواجه با هرگونه مشکلی در خرید و یا دانلود فایل، می توانید در قسمت تماس با ما، با مدیریت سایت در ارتباط باشید و مشکل خود را رفع نمایید.
فیلم آموزش خرید از سایت

نرم افزارهای مورد نیاز برای کامپیوتر

این فایل به صورت (pdf) در اختیار شما قرار داده می شود برای مطالعه این فایل در کامپیوتر نیاز دارید که نرم افزار Adobe Acrobat Reader یا نرم افزارهای مشابه دیگری در کامپیوتر شما نصب باشد. جهت دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader برای کامپیوتر کلیک کنید.
دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader

نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل اندرویدی

برای مشاهده این فایل در موبایل اندرویدی بهتر است نرم افزار مورد نیاز را در گوشی خود نصب کنید نرافزار پیشنهادی مای درس برای شما Xodo PDF Reader & Editor می باشد.
 دانلود نرم افزار Xodo PDF

نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل IOS

برای مشاهده بهتر این فایل در موبایل IOS بهتر است نرم افزار مورد نیاز را در گوشی خود نصب کنید. برای عملکرد دقیق لینک ها حتما از مرورگر safari دانلود نمایید.
دانلود نرم افزار ios
  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.