سوالات آزمون اصلی آیین نامه رانندگی ۹۹ قبولی صد در صد


در حال بارگذاری
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
pdf
1.82 مگابایت
18 صفحه
1333 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان
خرید

سوالات آزمون اصلی آیین نامه رانندگی ۹۹ همراه با جواب که شامل بخش های فنی، تابلوها و علایم راهنمایی و رانندگی می باشد.سایت مای درس با ارائه نمونه سوالات آزمون رانندگی سال ۹۹ و با هدف بالا بردن سطح آمادگی هنرجویان در آزمون آیین نامه اصلی رانندگی، قبولی شما را در آزمون آیین نامه ۱۰۰% تضمین می کند. با ما همراه باشید تا از طریق آزمون آیین نامه اصلی، اطلاعات و تسلط کافی را به سوالات آزمون رانندگی داشته باشید.

لازم به ذکر هست این سوالات کاملا مشابه سوالاتی که در آموزشگاه های رانندگی کل کشور که از متقاضی گواهی نامه رانندگی گرفته می شود هست. 

آمورش خرید و دانلود از سایت مای درس

با مراجعه به لینک زیر می توانید فیلم خرید و دانلود فایل موردنظر را مشاهده نمایید. و در صورت مواجه با هرگونه مشکلی در خرید و یا دانلود فایل، می توانید در قسمت تماس با ما، با مدیریت سایت در ارتباط باشید و مشکل خود را رفع نمایید.

فیلم آموزش خرید از سایت

نرم افزارهای مورد نیاز برای کامپیوتر

این فایل به صورت (pdf) در اختیار شما قرار داده می شود برای مطالعه این فایل در کامپیوتر نیاز دارید که نرم افزار Adobe Acrobat Reader یا نرم افزارهای مشابه دیگری در کامپیوتر شما نصب باشد.

جهت دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader برای کامپیوتر کلیک کنید.

دانلود نرم افزار Adobe Acrobat Reader

نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل اندرویدی

برای مشاهده این فایل در موبایل اندرویدی بهتر است نرم افزار مورد نیاز را در گوشی خود نصب کنید نرافزار پیشنهادی مای درس برای شما Xodo PDF Reader & Editor می باشد.

 دانلود نرم افزار Xodo PDF

نرم افزارهای مورد نیاز برای موبایل IOS

برای مشاهده بهتر این فایل در موبایل IOS بهتر است نرم افزار مورد نیاز را در گوشی خود نصب کنید. برای عملکرد دقیق لینک ها حتما از مرورگر safari دانلود نمایید.

دانلود نرم افزار ios

 

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.