آموزش و یادگیری جمع اعداد با بهترین و آسان ترین روش

3.5/5 - (27 امتیاز)
۳.۵/۵ - (۲۷ امتیاز)

آموزش و یادگیری جمع اعداد با بهترین و آسان ترین روش

آموزش و یادگیری جمع اعداد که سایت مای درس با ارائه فیلم آموزشی به شما دانش آموزان عزیز جهت یادگیری هرچه بهتر و بیشتر شما تلاش می کند. دانش آموزان در پایه ی اول ابتدایی با مفهوم جمع آشنا می شوند و جمع های اساسی ( جمع دو عدد یک رقمی ) را در این پایه می آموزند که یکی از مفاهیم اصلی در درس ریاضی، جمع دو عدد باهم است. 

سایت مای درس برای آموزش این مفهوم از روش ” فیلم آموزشی ” که یک روش بسیار آسان و کاربردی برای دانش آموزان عزیز می باشد، استفاده کرده است.دانش آموزان عزیز می توانند مشکلات درسی مربوط به جمع اعداد را با دانلود و مشاهده فیلم موردنظر حل نمایند. 

فیم آموزشی موردنظر را می توان به عنوان یک بازی و ریاضی و همچنین یک سرگرمی مناسب جهت یادگیری دانش آموزان در نظر گرفت  که در آن دانش آموز جمع اعداد را یاد می گیرد. این بازی جذاب بسیار آسان و قابل اجراست. در این بازی دانش آموزان مهارت جمع دو عدد یک رقمی یا دو رقمی را می آموزند. همچنین این بازی را می توان به صورت تک نفره و یا گروهی اجرا کرد.

همچنین جهت مشاهده و دانلود رایگان دیگر فیلم های آموزشی کل پایه های درسی با مراجعه به سایت mydars.com  قسمت ( بخش ) فیلم های آموزشی می توانید خود را جهت تقویت مابقی دروس آماده کنید.

برای مشاهده فیلم موردنظر، کافیست روی دکمه ” دانلود فیلم ” کلیک کنید.

جهت دانلود فیلم آموزشی جمع اعداد روی دانلود کلیک کنید.

6628 بازدید